Skip to main content

Sīkdatņu politika

SIA “RA INVEST”
Reģ.Nr.40003520840
Zemitāna iela 9, Rīga, LV-1012
 • Interneta vietnē www.grizindarzs.lv (turpmāk – Vietne) tiek vākti dati par Vietnes apmeklētājiem, tādējādi gūstot iespēju Vietnes uzturētājam izvērtēt, cik noderīga ir Vietne un kā to varētu uzlabot.

 • Pārzinis, kas Vietnē vāc datus par Vietnes apmeklētājiem, ir SIA “RA INVEST”,
  reģ. Nr. 40003520840,
  Zemitāna iela 9, Rīga, LV-1012,
  mājaslapa: www.grizindarzs.lv,
  e-pasts: info@grizindarzs.lv,
  tālrunis: +371 25 750 555.

 • Pārzinis nemitīgi pilnveido Vietni ar mērķi uzlabot tās lietošanu, tāpēc Pārzinim ir jāzina, kāda informācija ir svarīga Vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi šo Vietni apmeklē, kādas ierīces un pārlūkprogrammu viņi izmanto, no kāda reģiona nāk apmeklētāji un kādu saturu vislabprātāk lasa.

 • Pārzinis apstrādā nepieciešamās preferences, analītiskās un mārketinga sīkdatnes.

  • Nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt. Nepieciešamo sīkdatņu apstrādes tiesiskais pamats ir Pārziņa likumīgās intereses saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu.
  • Preferences sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina veidu, kā vietne darbojas vai izskatās, piemēram, ieteicamo valodu vai reģionu, kurā atrodaties. Preferences sīkdatņu apstrādes tiesiskais pamats ir datu subjekta piekrišana saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.
  • Mārketinga sīkdatnes, tai skaitā “AdWords” un “Facebook” sīkdatnes, palīdz novērtēt pārdošanas kanālu efektivitāti. Šo sīkdatņu mērķis ir attēlot reklāmas, kas būtu saistošas konkrētajam lietotājam un līdz ar to vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmu izvietotājiem. Vietnē ir uzstādīts rīks “Facebook pixel”. Šī rīka izmantošanas mērķis ir satura un reklāmu pielāgošana “Facebook” lietotājiem. Lai uzzinātu vairāk par “Facebook” privātuma politiku vai lai mainītu savus reklāmas iestatījumus “Facebook” platformā, noklikšķinot šeit: https://www.facebook.com/about/privacy. Mārketinga sīkdatņu apstrādes tiesiskais pamats ir datu subjekta piekrišana saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.
 • Serveris, kurā izvietota Vietne, var reģistrēt apmeklētāja nosūtītos pieprasījumus (izmantotā ierīce, pārlūkprogramma, IP adrese, piekļuves datums un laiks). Šajā punktā minētie dati tiek izmantoti tehniskiem nolūkiem – lai nodrošinātu Vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus. Šajā punktā minēto datu vākšanas pamats ir Pārziņa tiesiskā interese nodrošināt Vietnes tehnisku pieejamību un integritāti.

 • Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē Vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvājamo informāciju un reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk, un tādējādi Vietnes lietošanu padarītu apmeklētājiem vienkāršu, ērtu un individuāli piemērotu. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to dzēšanu un pārvaldīšanu var iegūt mājaslapā: aboutcookies.org.

 • Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir apmeklētāja piekrišana, kā arī Pārziņa leģitīmā interese nodrošināt Vietnes funkcionalitāti, pieejamību un integritāti.
 • Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit: www.aboutcookies.org. Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai saitē: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta Vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

 • Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas. Jebkurā gadījumā sīkdatnes tiek saglabātas ne ilgāk kā trīs mēnešus.

 • Gadījumā, ja Pārziņa Vietnē ir paredzēta foruma vai komentāru iespēja, šādā gadījumā Vietnē tiek saglabāta IP adrese, kā arī dati, ko norādījis pats apmeklētājs. Sīkdatnes, kas satur šos datus, jūsu ērtībām (lai nākamreiz nebūtu jāraksta pa jaunu) var tikt saglabātas trīs mēnešus.

 • Gadījumā ja Pārziņa Vietnē ir paraudzēta foruma vai komentāru iespēja, šādā gadījumā, Vietnē tiek saglabāti IP adrese, kā arī dati, ko norādījis pats apmeklētājs. Sīkdatnes, kas satur šos datus, Jūsu ērtībām (lai nākamreiz nebūtu jāraksta pa jaunu) var tikt saglabātas 3 mēnešus.
 • Pārzinis apliecina, ka sīkdatnes un statistikas informācija tiks apkopota, apstrādāta un glabāta saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, tai skaitā 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un ES Padomes Personas datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679.


© RA INVEST, 2023
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.