Skip to main content
05.03.2021

“Zemitānu Centrs” pārtop par radošo pilsētu “Grīziņdārzs”

“Zemitānu Centrs” pārtop par radošo pilsētu “Grīziņdārzs”
“Zemitānu Centrs” – labi pazīstamā vieta Rīgas Grīziņkalna rajonā – piedzīvo ievērojamas pārmaiņas. Drīzumā šī vieta attīstīsies par radošo pilsētu “Grīziņdārzs – daudzfunkcionālu biroju un tirdzniecības telpu kompleksu, kas piedāvās gan telpas moderniem birojiem, gan kafejnīcas, veikalus un pat jumta dārzus.

Sadarbībā ar sabiedrībā atzīto arhitektu komandu no arhitektu biroja “Open Architecture Design”, kuru vada Zane Tetere-Šulce, realizējot šo projektu, tiks noteikti jauni standarti pilsētu daudzfunkcionālajiem kompleksiem. Projekta realizācijas rezultātā tiks piedāvātas dažāda veida biznesa funkcijas, radot vietu tirdzniecības telpām un mājīgām kafejnīcām, kā arī modernām biznesa telpām. Nākotnē viesi varēs arī izbaudīt skatu no jumta dārziem, kuri veiksmīgi papildinās jau esošo pilsētas ainavu.

Saglabājot bijušās adīšanas fabrikas “Rīgas adītājs” mantojumu, ēkas pārbūve nodrošinās modernizācijas un vēsturisko nianšu līdzsvaru. Projekts iemieso filozofiju, kas apvieno inovāciju ar jau esošajām tradīcijām, modernās ērtības ar elementiem, kas godina ēkas bagāto vēsturi.

Projekta realizācijas un attīstības procesā tiks radīts kas vairāk par atjaunotu ēku – tā būs rūpīgi izstrādāta ekosistēma, lai tajā plauktu ne tikai uzņēmumi, bet tā kļūtu arī par nozīmīgu objektu Grīziņkalna apkaimes kopienā.

Radošā pilsēta “Grīziņdārzs kļūs par apliecinājumu pārdomātas pārbūves spēkam, apvienojot vēsturi ar mūsdienīgumu un sniedzot ievērojumu pienesumu pilsētas attīstībā.


© RA INVEST, 2023
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.