Skip to main content
15.02.2024

Atskatāmies uz paveikto un gatavojamies jauniem sasniegumiem “Grīziņdārzā”!

Atskatāmies uz paveikto un gatavojamies jauniem sasniegumiem “Grīziņdārzā”!

Iesākoties jaunam gadam, atskatāmies uz jau sasniegto un lepojamies ar paveiktajiem darbiem “Grīziņdārza” attīstībā. Mūsu ambiciozais projekts ar katru dienu kļūst par aizvien nozīmīgāku Grīziņkalna apkaimes daļu, vienlaikus simbolizējot progresīvas pilsētas tendences.

Pērnais gads ir iezīmējis vairākus nozīmīgus pavērsienus teritorijas ēku renovācijas gaitā – ar prieku varam atzīmēt veiksmīgu K4 ēkas iekšējo un fasādes remontdarbu noslēgumu, kā arī strauju progresu K2 ēkas renovācijā. Ciešā sadarbība ar “OAD” arhitektu biroju ir vainagojusies jau vairākās inovācijās ēku dizainā un arhitektūrā, kā arī sola vēl neredzētus risinājumus turpmākajā remontdarbu procesā.

Kļūstot par vienu no pilsētvides transformācijas simboliem, “Grīziņdārzs” arī 2024. gadā turpinās īstenot plānotos darbus, izvirzot ilgtspējību kā prioritāti. Jau tuvākajos mēnešos tiks pabeigti darbi K2 ēkas fasādes un iekštelpu renovācijā, kā arī tai piegulošās apkārtnes labiekārtošana. Izceļot inovācijas, kas caurauž projekta gaitu, tuvākajā laikā tiks pabeigta projektēšana K4 trešā stāva ekskluzīvajiem birojiem ar terasēm. Tāpat tiks uzsākti darbi pie K1(D) ēkas korpusa renovācijas, kas solās būt vēl viens zīmīgs pavērsiens projekta gaitā.

Papildus ēku renovācijai, tiek izmainīta arī teritorijas infrastruktūra, to padarot vēl pieejamāku un ērtāku “Grīziņdārza” iemītniekiem un apkaimes iedzīvotājiem. Tiek plānots veikt Klijānu ielas pagarinājuma izbūvi, kas turpmāk veidos ērtu savienojumu starp “Grīziņdārza” teritoriju un Brīvības ielu un nodrošinās netraucētu izkļūšanu no teritorijas uz VEF tiltu.

Esam lepni turpināt attīstīt “Grīziņdārza” stāstu, projektam piešķirot īpašu nozīmi apkaimes labiekārtošanā un nākotnes vīzijas īstenošanā. Priecājamies būt daļa no vēsturiska procesa un ziņosim arī par turpmākajiem jaunumiem teritorijas attīstībā!


© RA INVEST, 2023
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.