Skip to main content
30.05.2024

Savienojums ar Brīvības ielu kļūs ērtāks: Grīziņdārzs uzsāk Klijānu ielas pagarinājuma izbūvi

Savienojums ar Brīvības ielu kļūs ērtāks: Grīziņdārzs uzsāk Klijānu ielas pagarinājuma izbūvi

Kā ziņots iepriekš, radošās pilsētas “Grīziņdārzs” renovācijas gaitā plānota arī apkaimes infrastruktūras uzlabošana, izveidojot ērtu savienojumu starp “Grīziņdārza” teritoriju un Brīvības ielu, kas nodrošinās netraucētu izkļūšanu no kompleksa teritorijas uz VEF tiltu.

“Grīziņdārza” projekta attīstītājs “RA Invest” kopā ar “Grīziņdārza” kaimiņiem – uzņēmumiem “Sprinkler Service” un “GS Baltics” – ir uzsācis Klijānu ielas pagarinājuma izbūvi, kas ievērojami atvieglos pārvietošanās iespējas pilsētas iedzīvotājiem.

Šī iniciatīva ir vērsta uz pilsētvides attīstību un iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu. Darbi pie Klijānu ielas pagarinājuma ir sākušies, un tos plānots pabeigt šī gada vasarā. Projektu finansē paši iesaistītie uzņēmumi, apliecinot savu apņemšanos veikt ieguldījumu pilsētas infrastruktūras pilnveidē.

Jaunais Klijānu ielas pagarinājums sniegs priekšrocības gan “Grīziņdārzam” un pārējiem iesaistītajiem uzņēmumiem, gan apkārtnei kopumā, uzlabojot satiksmes plūdumu un kalpojot kā ērti izmantojams ceļš iedzīvotājiem ikdienas gaitās. Mūsu nomniekiem un viņu klientiem tas nodrošinās vēl komfortablāku, vieglāku un daudzveidīgāku “Grīziņdārza” teritorijas sasniedzamību.

Sekojiet līdzi jaunumiem, lai uzzinātu par projekta gaitu!


© RA INVEST, 2023
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.