Skip to main content
21.06.2024

“Grīziņdārzs” atzīmē K2 ēkas spāru svētkus

“Grīziņdārzs” atzīmē K2 ēkas spāru svētkus

Radošās pilsētas “Grīziņdārzs” komanda šomēnes ar gandarījumu atzīmēja būtisku sasniegumu projekta renovācijas gaitā, svinot kompleksa Korpuss 2 (K2) ēkas spāru svētkus. Ir noslēgts vēl viens posms būvdarbu norisē, paverot ceļu sekmīgai tālākai projekta izpildei.

Īpaša pateicība tiek veltīta arhitektu birojam “OAD” un tā vadošajai arhitektei Zanei Teterei – Šulcei par lielisko sadarbību un nenovērtējamo ieguldījumu projekta īstenošanas gaitā. Pateicoties augstajai profesionalitātei un atbildīgajai pieejai, “Grīziņdārza” kompleksa ēkas iegūst jaunu elpu, kļūstot par mājvietu mūsdienīgiem birojiem un komerctelpām.

Kas padara K2 ēku unikālu?

Mierpilna vide pilsētas centrā: No biroju augstajiem stikla logiem pavērsies skats uz klusu un apzaļumotu iekšpagalmu, radot sajūtu, ka atrodaties zaļā oāzē pašā pilsētas centrā.

Plaša jumta terase: Ēkas augšējā stāvā atradīsies apzaļumota jumta terase, kas būs ideāla vieta atpūtas pauzēm, pusdienām vai biznesa sapulcēm.

Elastīgas biroju telpas: Ēkā būs pieejamas dažas ekskluzīvas biroju telpas izmēros, no 90 m² līdz 500 m², kuras būs iespējams pielāgota jebkura uzņēmuma vajadzībām.

Funkcionāls plānojums: 1. stāvs paredzēts komerctelpām un klientu apkalpošanas centram, bet 2. un 3. stāvā atradīsies biroju telpas.

Ērta piekļuve: Šai kompleksa ēkai piekļuve biroju telpām tiks nodrošināta pa atsevišķām ārējām kāpnēm, piešķirot gan individuāla biroja sajūtu, gan optimizējot telpu īres izmaksas.

Biroji K2 ēkā būs pieejami no 2025. gada sākuma. Aicinām sazināties jau tagad, lai rezervētu sev tīkamākās telpas!

Galerija

© RA INVEST, 2023
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.